ФК Кубрат измъкна хикс от Калиакра (Каварна)

ФК Кубрат измъкна равенство 2:2 срещу състава на Калиакра (Каварна) в среща от 17-ия кръг на Североизточната "В" група. Домакините стигнаха до точката с гол пет минути преди края на срещата.

Двата отбора изиграха открит и интересен двубой на Градския стадион в Кубрат. Домакините откриха резултата, чрез Олгай Кула след грешка в отбраната на каварненци – 1:0. При този резултат приключи първата част.

Второто полувреме започна с натиск на гостите. При една от поредните си атаки каварненци спечелиха дузпа, която бе реализирана от Румен Александров – 1:1. Малко по-късно гостите осъществиха пълен обрат след нов гол на Румен Александров – 1:2. В 85-ата минута футболистите на ФК Кубрат се добраха до равенството след попадение на Алеф Караосман. В края на двубоя гостите имаха страхотна възможност да си тръгнат с пълния комплект точки, но защитник на ФК Кубрат изчисти топката от голлинията.