Локо Сф с 12-а поредна победа, таранът на "червено-черните" вече с 31 гола (видео)

Локомотив (София) постигна 12-а поредна победа в СРГ-север, след като се наложи с 5:1 над отбора на София спорт.

Първото полувреме завърши при резултат 1:2, след две красиви комбинации и голове отбелязани от Калоян Бонев.

Първо голмайсторът на червено-черните получи пас с пета и вкара технично в долния ляв ъгъл на вратата на София спорт, а после се разписа с глава след центриране отляво.

Между двете попадения домакините успяха да изравнят.

През второто полувреме Бонев оформи хетрика си отново чрез изстрел с глава, като така вече може да се похвали с 31 попадения от началото на сезона.  Антон Славчев вкара на празна врата за 4:1, а крайното 5:1 оформи Росен Йорданов, реализирал след хубав фалцов изстрел с десния крак.