Лудогорец с 14-та поредна победа - и ЦСКА не спря "орлите"

Лудогорец U17 продължава забележителното си представяне в елитната юношеска група. Отборът, воден от Юри Васев и Ангел Караиванов, постигна 14-та поредна победа в първенството. В сряда преди обяд талантите от футболната академия на шампионите удариха с 1:0 ЦСКА. Мартин Милков отбеляза единственото попадение в  17-ата минута. Той се възползва от отличен извеждащ пас на Цветослав Петров. Преди почивката Лудогорец U17 пропусна още две стопроцентови положения чрез Еге Реват и Цветослав Петров.

През второто полувреме момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов отново имаха превъзходство, като Мартин Милков и Тони Иванов на три пъти не успяха да се разпишат от изгодни ситуации.

"Отборът показа характер. Доволен съм от победата“, коментира треньорът Юри Васев. "Момчетата изиграха 3 мача за 4 дни. Чувстваше се умора заради сгъстения цикъл. Хубавото е, че излязохме от него с пълен актив от точки", допълни Васев.