Нова загуба отдалечи Бодуров и Мидтиланд от лидерите (видео)

Българският защитник Николай Бодуров игра цял мач при загубата на Мидтиланд с 1:2 от Нордселанд в последен двубой от 20-ия кръг на датското първенство. Тимът на родния национал поведе още в 4-ата минута с попадение на Пол Онуачу, но през второто полувреме допусна пълен обрат. Головете за домакините вкараха Давид Карлсон (49) и Емилиано Маркондес (76). За резултата много повлия и червеният картон на Андре Рьомер от Мидтиланд в 36-ата минута.

Бодуров и съотборниците му определено не се намират в добра форма и все повече изостават от челните места. Те заемат 4-а позиция с 32 точки, колкото има и петият Брьондби. Мидтиланд няма победа в последните си 4 мача. Лидер в Дания е ФК Копенхаген с 42 точки.

НОРДСЕЛАНД - МИДТИЛАНД 2:1
0:1 Онуачу (4)
1:1 Карлсон (49)
2:1 Маркондес (76)