Айнтрахт и Инголщат поделиха по точка (видео)

Отборите на Айнтрахт (Франкфурт) и Инголщат направиха 1:1 в двубой от 25-ия кръг на Бундеслигата. Моритц Хартман изведе гостите с попадение от дузпата в осмата минута, а Марко Рус изравни при много сериозни съмнения за засада. В последния четвърт час Инголщат игра с човек по-малко.

В осмата минута гостите получиха подарък и отбелязаха от дузпа чрез Моритц Хартман. Давид Абрахам игра с ръка и е основен виновник за гола в собствената врата. Най-добрата възможност за изравняване пропусна Марк Щендера. До края на първата част Инголщат продължи да застрашава вратата на франкфуртци с опасни контри.

Домакините натиснаха в началото на второто полувреме в търсене на обрат. В 69-ата минута Марко Рус изравни с глава по-скоро при положение на засада. Фабиан центрира и Рус отбеляза, насочвайки топката назад към далечната греда - 1:1. В 74-ата гостите заиграха в намален състав след втори жълт картон на Паскал Грос след остро влизане в краката на Хущи.