Феновете на ПАОК прекъснаха мача с Олимпиакос (видео)

Феновете на ПАОК прекъснаха мача с Олимпиакос от 1/2-финала за Купата на Гърция. Двубоят бе първи между двата тима от тази фаза и се игра на стадион "Тумба" в Солун.

Малко преди края на мача привържениците на домакините се изнервиха от развитието на срещата и отсъджанията на съдията и започнаха да хвърлят факли и димки по терена, а някои от тях дори нахлуха на игрището. Играчите на Олимпиакос побързаха да се скрият в тунела, като междувременно се наложи полицията да се намеси и да укроти страстите.

До този момент Олимпиакос водеше с 2:1 след като Роберт Мак откри за ПАОК в 9-ата минута, но Естебан Камбиасо в 27-ата и Давид Фустер в 57-ата минута обърнаха нещата в полза на гостите.

В 89-ата минута Мак бе изгонен от игра и именно това изнерви обстановката и се стигна до размириците по трибуните.

Димитър Бербатов не игра в тази среща, тъй като все още лекува контузия.