Сливнишки герой победи Пирин (Гоце Делчев) (видео)

С победа стартира пролетният дял на шампионата тимът на Сливнишки герой, след като надви Пирин (Гоце Делчев), на градският стадион в южният ни град. Играчите на Петър Малинов успяха да излъжат домакините и победиха с 1:2

В 24-та минута сливничани поведоха в резултата, след като при изпълнение на един пряк свободен удар отдясно Николай Маринов центрира, топката тупна в наказателното поле и коварно премина през куп от играчи, влизайки директно в мрежата без да играе никой с нея за 0:1.

Резултата стана 0:2 в 27-та минута, след като преминалият от Славия и дебютиращ в официален двубой защитник Иво Марков с глава засече центриране от ъглов удар, пращайки топката в мрежата, отбелязвайки решаващото попадение, което в последствие ще се превърне в победно.

В началото на втората част Грозданов от домакините оформи крайния резултат 1:2.