Калиакра (Каварна) победи Септември в поредна контрола

Калиакра (Каварна) се наложи с 3:1 над тима на Септември (Тервел) в поредната си контролна среща преди подновяването на шампионата в Североизточната В група. Срещата се изигра на официалния терен на Градския стадион в Каварна.

Двата отбора изиграха интересен двубой. Емил Илиев откри резултата през първата част в полза на домакините, а малко по-късно Дарин Андонов удвои. Гостите от Тервел върнаха едно попадение, след като капитанът на отбора Стефан Стефанов бе точен от дузпа – 2:1. При този резултат приключи първата част.
През второто полувреме каварненци достигнаха до още едно попадение. В тези минути на терена страстите се повишиха за кратко след сдърпване между Траян Дянков от състава на Калиакра и Светослав Петров от редиците на гостите. Двамата футболисти бяха изгонени от игра с червени картони, но след договорка между треньорите на двата отбора на терена се появиха нови футболисти и срещата бе доиграна с по единадесет души. Васко Боев реализира последния гол в тази среща и оформи крайното 3:1.