Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Първа победа за Етър в подготовката

Първа победа в подготовката взеха Етър (Велико Търново), които надделяха с 2:1 над третодивизионния Вихър (Славяново) на стадиона в Царева ливада. Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на Трифон Иванов, а етърци и съдийската бригада в състав - Станислав Ставров, Илиян Капарашев и Ивайло Атанасов носеха черни ленти.

Първото попадения за отбора воден от Бончо Генчев дойде във втората минута, когато Николай Николаев вкара за 1:0 след хубав удар.

Гостите от Славяново, за които като централен нападател игра доскорошният етърец Альоша Илиев, отвърнаха на удара почти веднага, като в 10-ата минута Костадин Генков бе изпуснат, навлезе отляво и с мощен шут изравни – 1:1.

Крайният резултат 2:1 за Етър оформи Иван Петков, който се разписа в 73-минута на мача.

Етър: Ивайло Петков, Петров, Трифонов, М. Николов, Я. Генчев, Кямил, Л. Генчев, Николаев, Иван Петков, Байчев (Цанков, Скерлев, Русев, Анев, Кирилов, Бенков, Ст. Христов).

Снимка: sport-vt.com