Манолев с жълт картон при загубата на Кубан от Шериф, Митрев игра през второто полувреме

Руският отбор Кубан Краснодар загуби с 1:2 от Шериф (Тираспол, Молдова) в контрола, играна в Ларнака (Кипър). Българският национал Станислав Манолев започна двубоя като титуляр, а в 31-ата минута получи жълт картон. Той беше заменен от Владислав Тюфяков в 61-ата минута. Вратарят на българския национален отбор Божидар Митрев влезе в игра за Шериф като резерва в 46-ата минута.

Бразилецът Жо откри резултата за Шериф в 8-ата минута на мача, в в 35-ата Игор Армаш изравни от дузпа. Йосип Иванчич с попадение две минути преди края на редовното време донесе победата на Шериф. Резервата Арсен Хубулов пропусна дузпа за Кубан в 69-ата минута.