Първи мач за сезона за Кайри Ървинг след контузията

Кливланд се наложи със 108:86 точки над аутсадейреда Филаделфия, като при завръщането си на терена Кайри Ървинг игра 17 минути и записа 12 точки. ЛеБрон Джеймс пък вкара 23 точки, а гостите инкасираха 10-а поредна загуба и са с баланс 1-28.

Ървинг беше за първи път на терена след мач номер 1 за титлата през миналия сезон срещу Голдън Стейт, когато счупи капачката на лявото си коляно. И без него Кавс вървят добре в първенството и имат вече 17 победи в 24 мача от началото на сезона.

Матю Делаведова вкара 20 точки, като в тях влизат 4 успешни стрелби от тройката. Тимът пък има домакински баланс от 12-1 и чака сблъсъка на Коледа срещу шампионите от Голдън Стейт. Джеймс не игра в четвъртата част и остана на терена само 26 минути. За гостите пък Нерлънс Ноел вкара 15 точки и взе 12 борби.