Бордо и Марсилия си размениха два бързи гола, но не се победиха

Отборите на Бордо и Олимпик Марсилия не успяха да излъчат победител в последния мач за годината в Лига 1. Срещата завърши при резултат 1:1, като двете попадения паднаха в рамките само на две минути в началото на второто полувреме.

Гостите от Марсилия първи взеха преднина в мача в 55-ата минута, когато след центриране от корнер Алексис Ромао с глава прати топката във вратата. В 57-ата минута обаче резултатът отново бе изравнен, като Уахиб Хазири бе изведен зад защитата и хладнокръвно реализира за 1:1.
В самия край на мача "жирондинци" пропуснаха отличе ншанс да стигнат до победата, като удар на Диего Ролан отблизо бе спасен от вратаря, а след това и напречната греда помогна на гостите да се спасят от поражението.

След това равенство Бордо заема 14-ото място в таблицата с 23 точки, докато Марсилия е записа трето поредно реми на сметката си и с 25 точки се намира на 10-ата позиция.