Кристъл Палас застигна Манчестър Юнайтед след късен гол и нова победа като гост (видео)

Късен гол на резервата Чун-Йон Лий донесе нов успех на Кристъл Палас - този път като гост на Стоук Сити, с 2:1. "Орлите" поведоха в края на първата част, когато Конър Уикъм бе точен от дузпа. Нов 11-метров наказателен удар, но в полза на домакините, донесе изравняването на Стоук 1/4 час пред края. Точен за "грънчарите" бе Боян Къркич. Именно испанецът, както и Марко Арнаутович пропуснаха да направят обрата пълен, за да дойде 89-ата минута, когато Лий донесе победата на гостите след страхотен удар от 30-ина метра.

Кристъл Палас се представя страхотно като гост, като селекцията на Алън Пардю има 11 победи от последните си 16 мача далеч от дома във Висшата лига. С днешния успех "орлите" се изравниха по точки с Манчестър Юнайтед - 29. Стоук заема 11-а позиция с 23 пункта.