Кирилов с втори пореден гол

Българинът Радослав Кирилов се разписа при драматичната победа на Зюд Тирол с 2:1 над гостуващия Про Пиаченца в мач от 16-ия кръг в група "А" на трета италианска футболна дивизия.
Кирилов изравни резултата в 39-ата минута, като вкара във втори пореден мач на тима си за първенство и регистрира третия си гол от началото на сезона след този за Купата на Италия.
Резервата Фабиан Тайт пък донесе успеха на домакините с попадение във втората минута на добавеното време.
Зюд Тирол е пети в класирането с 26 точки и мач повече. Лидер е Алесандрия с 30 точки, тимът който е суперизненадата в турнира за Купата, където е на четвъртфинал след победите над Палермо и Дженоа.