Фугата: Камбуров ни улесни, за дузпата оставих на Ндонгала и Мансе да решат

Треньорът на Славия Владимир Иванов заяви след победата с 3:0 над Локомотив (Пловдив), че

"Доста интересен двубой. Започнахме плахо. После намерихме себе си, вкарахе два гола, а и Камбуров ни улесни с червения си картон. През второто полувреме леко подценихме двубоя. Двата гола в края на първата част са благодарение на майсторството на отделни играчи.

За дузпата оставих на Ндонгала и Мансе да решат кой се чувства по-спокоен да изпълни. Важното е как играе целият ни отбор. Нормално е като си с човек повече да подцениш някои ситуации. Не е редно, но се случва. За наша радост не се стигна до гол в нашата врата", заяви Фугата.