Хофе се измъкна в 96-ата минута (видео)

С попадение в шестата минута на продължението Хофенхайм измъкна точка при гостуването си на Инголщат 04 - 1:1, с което обаче остава под чертата след 15-ия кръг на Бундеслигата. Резервата Марк Ут се пребори в наказателното поле на домакините и изравни буквално с последния сигнал. Преди това новаците бяха повели чрез тъмнокожия си полузащитник Рожер, който в 66-ата минута заби топката в мрежата от фал. Преди почивката Хофе пропусна да излезе напред, след като удар на Кевин Фоланд се отби в гредата на вратата на Рамазан Йозджан.

Воденият от Хууб Стевенс състав няма победа от осем кръга насам. Инголщат е сравнително по-добре, като в последно време също не е убедителен, но заради силния старт на сезона е само на 4 пункта от място в Лига Европа.