Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Джон Годрю вкара три гола за победа на Калгари над Бостън

Джони Годрю оформи своя хеттрик в допълнителния период при победата на Калгари с 5:4 у дома след продължение срещу Бостън в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Иржи Худлер от домакините изравни до 4:4 само една секунда преди края на редовното време, а Марк Джордано също се разписа за трудния успех на Флеймс.

Брад Марчанд даде аванд за Бостън от дузпа малко повече от минута преди края на четвъртия период. Марчанд се разписа на два пъти в този двубой, а Мат Белески и Здено Хара също бяха точни в полза на гостите. Кари Рамо се отличи с 34 спасявания на вратата на Калгари. Стражът беше изваден в последните секунди на редовното време в опитите на домакините да достигнат до равенството.

Ню Йорк Айлендърс победи с 2:1 след дузпи у дома срещу Сейнт Луис. Михаил Грабовски изравни в третия период за домакините, а Томас Грейс спря 31 шайби и спаси двете решителни дузпи, изпълнени от хокеистите на Блус. В сряда вечерта Айлендърс спечели срещу градския съперник Рейнджърс при идентично развитие на резултата. Кевин Шатънкърк беше дал аванс за Сейнт Луис в първата част на срещата.

В друг двубой от НХЛ от тази нощ Едмънтън победи с 2:1 след продължение у дома срещу Далас. Джордън Ебърл вкара в допълнителния период, а Андерс Нилсон се отличи с 42 спасявания на вратата на победителите. Тейлър Хол се разписа за Ойлърс в редовното време, а Матиас Янмарк-Нилен изравни за Старс във втората част. Анахайм победи с 1:0 у дома срещу Сан Хосе с гол на Майк Санторели в последната третина. Джон Гибсън направи 23 спасявания за втория си мач без допуснат гол през сезона. Санторели се разписа за четвърти път през този сезон.