Удинезе се разправи с Аталанта и ще играе 1/8-финал за Купата на Италия (видео)

Отборът на Удинезе стана поредният сигурен участник на 1/8-финала за Купата на Италия. Тази вечер "зебрите" надиграха с 3:1 Аталанта в среща от 4-ия кръг на турнира и продължават в следващата фаза.
Антонио Ди Натале откри резулутата на "Фриули" още в 5-ата минута от дузпа, но Аталанта успя да изравни чрез Монакело в 48-ата минута.

Стипе Перица обаче отново изведе домакините напред в 57-ата минута, а отново Ди Натале реши всичко в мача в 76-ата минута за крайното 3:1.

Така Удинезе продължава на 1/8-финал, където ще се изправи срещу отбора на Лацио в Рим. По програма мачът трябва да бъде на 16 декември.