Фелаини блести срещу втория отбор на Ливърпул (видео)

Маруан Фелаини се завърна в игра и бе основно действащо лице за отбора на Манчестър Юнайтед до 21 години в дербито с Ливърпул. На Острова е практика доста от играчите от първия тим, които се завръщат от контузии или получават по-малко шанс за изява, да участват в тези срещи. За "червените дяволи", които победиха с 3:2, играха Серхио Ромеро, Андреас Перейра и Ник Пауъл, докато в състава на мърсисайдци личаха имената на Хосе Енрике, Джордан Роситър и Джероум Синклеър.

Манчестър Юнайтед доминираше през първата част, като именно Фелаини откри резултата в 32-ата минута, след като засече отблизо центриране на Джош Харъп. В 79-ата минута домакините удвоиха. Отново Фелаини бе в основата на този гол, след като негов удар бе избит първоначално, но Пауъл довкара.

В 83-ата минута Синклеър намали, а две минути по-късно Гомес изравни след груба грешка на Ромеро, който му подари топката. Манчестър Юнайтед обаче успя да стигне до победата минута преди края, когато Фелаини намери Шон Гос, който с хубав удар оформи крайното 3:2.