Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Цзянсу Сейнти спечели купата на Китай

Цзянсу Сейнти спечели купата на Китай по футбол след като победи Шанхай Шенхуа с 1:0 след продължение в срещата-реванш от финала на надпреварата. След нулево равенство в първия двубой редовното време и на втория мач завърши без голове. В 110-ата минута испанецът Серхио Ескудеро реализира единственото попадение и донесе за втори път трофея на клуба си след 2013 година. Цзянсу, който от този сезон е воден от бившия румънски национал Дан Петреску, заслужи последното четвърто място на Китай в азиатската Шампионска лига, въпреки че завърши на девето място от 16 отбора в първенството.