Екзекутор на ЦСКА изригна с шедьовър (видео)

Бившият нападател на Олимпик Марсилия Пиер-Андре Жиняк показва отлична форма в мексиканското първенство. 29-годишният французин е отбелязал 12 гола в последните си 16 мача, а последното му попадение бе истински шедьовър. Жиняк вкара страхотен гол със задна ножица за Тигрес при победата на тима си с 2:1 срещу гостувалия Чиапас в първа четвъртфинална плейофа среща от местната Примера Дивисион - Апертура. Жиняк бе точен за 1:0 в 21-ата минута.

Името на Пиер-Андре Жиняк е добре познато на българските футболни фенове. През 2007 година Жиняк влезе в ролята на палач на ЦСКА, отбелязвайки изравнителното попадение в 96-ата минута на стадион "Българска армия", с което Тулуза елиминира драматично "червените" в турнира за Купата на УЕФА след 0:0 във Франция и 1:1 в София.