››   Анкета

Колко гола ще вкара Бербатов в Индия този сезон?

›› Булевард

Странно или не, но факт! Григор спечели трофей, който Надал все още няма

Още при дебюта си на Финалния турнир на ATP в Лондон Григор Димитров спечели трофей, който вече повече от десетилетие убягва на един от най-великите тенисисти за всички времена - Рафаел Надал. Българинът и испанецът ...

Треньорът на Реал Мадрид Рафаел Бенитес изрази удовлетворение от победата с 4:3 при гостуването на Шахтьо Донецк. "Белия балет" водеше комфортно с 4:0, но допусна три гола за 11 минути в края и едва не загуби точки.

"Като цяло съм доволен. В голямата част от мача контролирахме играта, но наши грешки в края, довели до дузпата и ъгловия удар, от който падна гол, позволиха на съперника да промени кардинално ситуацията на терена.

Задължително ще анализираме всички грешки, но като цяло съм с положителна нагласа. Класирахме се за плейофите, вкарахме четири гола на силен противник. Мисля, че направихме първата крачка към възвръщане към величието. И двата отбора разчитаме на така и затова отбелязаните седем гола не са изненада", каза още Бенитес.

"Харесаха ми само финалните 20 минути, коментира от своя страна старши-треньорът на Шахтьор
Мирча Луческу. - Като че ли момчетата се повлияха от появата в игра на Тайсон, тогава всички се събудиха. Още на пресконференцията преди мача ви казах, че ще вкараме голове, но не бива да допускаме грешки в защитата. За наше съжаление, именно глупав първи гол даде начало на серията на Реал Мадрид."