Ето'о развали дебюта на Тафарел начело на Галатасарай

Временният треньор на Галатасарай Клаудио Тафарел не можа да запише победа в първия си мач начело на турския гранд. Бразилецът застана временно на поста след оставката на Хамза Хамзаоглу. Днес "сараите" направиха драматично 3:3 с гостуващия Анталияспор, като на три пъти повеждаха в резултата, но така и не успеха да стигнат до победата.

Ясин Йозтекин откри за Галатасарай в 9-ата минута, а всичко най-интересно се случи след средата на второто полувреме. Сезер бадур изравни в 64-ата минута, но в 66-ата Лукас Подолски отново даде аванс на домакините. Звездата на Анталияспор Самуел Ето'о бе точен за 2:2 в 82-ата, за да дойде драмата в последните секунди. Тогава Селчук Инан вкара трети гол за Галатасарай, но и това се оказа недостатъчно за крайния успех, защото Мбила Етаме оформи крайното 3:3 в добавеното време.

Равенството остави Галатасарай на трето място с 22 точки. Начело е Фенербахче с 27, пред Бешикташ с 26.

ГАЛАТАСАРАЙ - АНТАЛИЯСПОР 3:3
1:0 Йозтекин (9)
1:1 Бадур (64)
2:1 Подолски (66)
2:2 Ето'о (82) д.