Конте: Трябваше да победим

Селекционерът на националния отбор на Италия Антонио Конте остана леко разочарован след равенството 2:2 с Румъния в контролата между двата тима играна в Болоня. Наставникът смята, че отборът му е бил по-добрият на терена и е заслужавал да вземе победата, която бе изпусната в последните минути на мача.

"Трябва да избягваме подобни грешки. Тази вечер Румъния имаше два удара и отбеляза два гола. Това е жалко, защото ние напълно заслужавахме да победим. Доволен съм от играта ни, но съжалявам, че не спечелихме, особено след като получихме гол две минути преди края. Аз продължавам да върша своята работа, а вие може да ме съдите. В началото бяхме леко напрегнати, защото получихме ранен гол. След това успяхме да се отърсим и играчите дадоха най-доброто от себе си. Играхме нападателно, в бързо темпо и направихме всичко необходимо, за да спечелим. Жалко е да не победиш след такава игра и толкова пропуснати възможности", смята Конте.