Миньор разби Беласица, двата тима почетоха жертвите в Париж

С едноминутно мълчание в памет на загиналите при атентатите в Париж започна срещата от 15-ия кръг в югозападната "В" - футболна група между Миньор /Перник/ и Беласица /Петрич/ в присъствието на около 500 зрители. Първото полувреме премина скучно, почти без интересни положения и пред двете врати.
В 48-та минута на мача Дани Стефанов центрира пред вратата към Димитър Панталеев, пазен от двама защитници на петричани. Гостите спряха топката удобно за пернишкия нападател и той отбеляза първия гол. Две минути по-късно Симеон Ганчев с хубав удар вкара втори гол от чиста позиция пред вратата на петричани. В 69-та минута Ганчев отново реализира попадение в мрежата и закова резултата на 3:0. Това е 11-ият му гол в изиграните досега срещи за Миньор /Пк/ в Югозападната "В"ФГ.
По време на мача бяха присъдени жълти картони на Стефанов /Миньор/ и Танев /Беласица