Бивш играч на ЦСКА и Хамбургер извади тима си 30 минути преди края

Бившият футболист на ЦСКА Мартин Зафиров извади отбора си Драгоман от терена след 60 минути при гостуването на Торнадо Безден. Срещата от 9-ия кръг на Западната Софийска областна група беше прекратена при резултат 2:0, след като Зафиров реши да спре мача, мотивирайки се с много контузени състезатели и липса на достатъчно хора на терена.
От Безден останаха крайно разочаровани от решението на изпълнителния директор и треньор на драгоманци.

"Не мога да повярвам, че човек, който е играл футбол в ЦСКА, в А група и зад граница, решава да спре мача 30 минути по-рано по този начин. Ние сме събрали само млади момчета, някои от тях минали през водещи школи като тази на Литекс и се стараем да дадем началото на един обновен отбор, който догодина да се пребори за влизане във В група. И какво играят момчетата, като в 60-ата минута срещата приключва, ядосва се старши треньорът на костинбродския Торнадо Безден Стефан Борисов.

Очаква се Областният съвет на БФС да им присъди служебна победа с 5:0, което обаче не радва особено играчите на Торнадо. Така тимът събира 10 точки и се придвижва отново на 4-о място в Западната софийска група.