Отборът на бъдещия собственик на Ботев (Пловдив) с пореден успех

Отборът на Септември (София), който е воден от бившия треньор на Левски Николай Митов постигна четвърти пореден успех в Югозападната "В" група. Отборът, който се ръководи от евентуалния нов собственик на Ботев (Пловдив) Румен Чандъров, спечели с категоричното 5:0 срещу аутсайдера София 2010.

През първото полувреме паднаха две попадения. Резултатът бе открит от Анатоли Тодоров след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Малко по-късно Тодоров напусна терена контузен, а на негово място в игра се появи Антонио Павлов. Второто попадение бе дело на Стоян Предев, който преодоля защитата на "гражданите" и с плътен удар отбеляза за 2:0.

На полувремето в игра се появи Кристиян Здравков, който замени Мартин Димитров. Петър Тончев вкара за 3:0, а Николай Дюлгеров стана автор на четвъртото попадение. Крайното 5:0 бе оформено, след като играч на гостите вкара топката в собствената си врата.

Септември (София): Емил Петров; Мартин Димитров, Илиян Гаров, Николай Николов, Стоян Предев, Николай Дюлгеров, Михаел Кисьов, Анатоли Тодоров, Александър Манолов, Петър Тончев, Николай Иванов

Автор: Мартин Стоичков