Деян Иванов с "дабъл-дабъл"при загуба на Торино в италианското първенство

Отборът на Торино, с Деян Иванов в състава си, загуби като гост на Варезе със 78:92 (19:25, 23:16, 15:27, 21:24) точки в среща от шестия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Италия.
Иванов игра 31 минути като титуляр и беше втори по резултатност с 19 точки, а освен това записа 12 борби, 2 асистенции и 2 отнети топки. Торино е на последно място с класирането с победа и пет загуби.

Триест, където играе Христо Захариев, победи гостуващия Матера със 76:70 (18:15, 22:14, 19:27, 17:14) точки в мач от шестия кръг в Серия А2.  Българинът завърши с 5 точки, 2 борби и 1 асистенция за 24 минути като титуляр. Триест има актив от 3 победи и 3 загуби и заема шеста позиция в подреждането.

Динамо (Букурещ) загуби като домакин от Стяуа с 60:76 (18:20, 16:18, 9:18, 17:20) точки в среща от седмия кръг на първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Българинът Павел Маринов игра 31:25 минути като титуляр за Динамо и беше най-резултатен с 18 точки. Той добави 3 борби и 2 асистенции. Динамо дели първото място в класирането със Сибиу с четири победи и три загуби.

В женското баскетболно първенство на Германия Хале, с Емилия Янчева, победи като гост Авидес със 70:63 (14:14, 16:15, 16:19, 24:15) точки в среща от осмия кръг. Хале има 5 успеха и 3 поражения и заема шесто място във временното класиране. Българката се отчете с 2 точки и 2 борби за 9 минути като резерва.