Бордо спря добрата серия на Монако с обрат (видео)

Отборът на Бордо победи Монако с 3:1 в домакинството си от 13-ия кръг на Лига 1. С този успех "жирондинци" спряха добрата серия на своя съперник, който 6 поредни мача нямаше поражение на сметката си и бе записал две поредни победи в предните два кръга.

Гостите първи откриха резултата в мача в 23-ата минута чрез Елдер Коща, но след това домакините сътворихе пълен обрат с голове на Никола Морис-Белай в 36-ата, Седрик Ямбере в 40-ата и Ярослав Плашил в 48-ата минута.

Така Бордо събра актив от 17 точки и излезе 11-ти в класирането. Монако пък запазва 9-ото си място с 20 точки до момента.