Клоп: Почувствах се много самотен след втория гол на Кристъл Палас

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призна, че се чувства зле след първата си загуба начело на мърсисайдци. Това се случи в седмия мач на германеца, откакто започна работа на "Анфийлд". Ливърпул отстъпи с 1:2 на кошмара си Кристъл Палас, а Клоп довери, че се е почувствал самотен в 82-ата минута, когато падна втория гол във вратата на Симон Миньоле.

"Чувството днес е много неприятно - не бе нужно да губим този мач. Бяхме по-добрият отбор, но през първите 15-ина минути не бяхме на терена. Получихме гол, след което се събудихме и започнахме да създаваме положения. След почивката пак им дадохме шанс да ни създават неприятности. След това се събудихме отново, но този път не успяхме да вкараме гол. Чувствам се много зле, защото не трябваше да губим днес. Можехме да направим повече. Трябва да си вземем попука.

Когато Палас вкара втория си гол, доста хора си тръгнаха от стадиона. Почувствах се много самотен в този момент. Трябва да направим така, че те да искат да останат. Това не е първият път, в който губя мач. Сами отворихме вратата за Кристъл Палас", заяви Клоп.