Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Ростов мачка наред и диша във врата на ЦСКА (видео)

Сензацията на сезона Русия Ростов записа четвърта поредна победа и вече е втори в класирането преди днешните мачове от кръга. Момчетата на Курбан Бердиев обърнаха с 2:1 като гост друг много силно представящ се отбор - Урал. Автогол на Владимир Хозин донесе трите точки на Ростов в 85-ата минута, след като преди това Едгар Манучарян даде аванс на Урал, а Дмитрий Полоз изравни.

Гостите бяха без няколко ключови фигури, начело с Тимофей Калачов, Сердар Азмум и Александър Гацкан. Урал също не можеше да разчита на част от основните си футболисти. Най-много липсваха националът Александър Ерохин и Жерсон Азеведо, който вкара гола за победата над Спартак (Москва) преди седмица.

В 6-ата минута Манучарян със силен изстрел откри в полза на домкаините, но не след дълго Полоз възстанови равенството след хубава комбинация с Канга Гелор. До почивката Урал доминираше, но не стигна до втори гол.

През второто полувреме снегът направи условията за игра още по-трудни, но и двата отбора с всички сили търсеха победата. Късметът се усмихна на гостите, когато Александър Бухаров притесни Хозин и от крака на защитника топката се озова във вратата на Дмитрий Арапов.