Нефтохимик U15 с минимална загуба от Марково

Нефтохимик загуби от Марково с 0:1 срещата от X кръг на първенството на елитната юношеска група до 15 години, която се проведе днес, на стадион Българово.

През първото полувреме играта се развиваше предимно в центъра на терена. Домакините създадоха няколко добри голови ситуации, но отборите се прибраха на почивката при нулево равенство.

Втората част започна с повече атаки, особено към вратата на гостите, но малко преди края на полувремето те успяха да отбележат единственото попадение, след добро центриране от корнер.

Въпреки загубата „щейховете“ се представиха на ниво, демонстрираха сърцата игра и не дадоха лесно победата.