Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Нов провал за Попето и компания (видео)

Отборът на Спартак (Москва) претърпя втора поредна разочароваща загуба в руското първенство. След поражението с 0:1 у дома от Урал в предишния 14-и кръг, тази вечер Ивелин Попов и компания загубиха гостуването си на Терек в Грозни с 1:2. Автогол на Андрей Семьонов даде аванс на столичани в резултата още в 6-ата минута, но в 21-ата Адилсон бе точен за 1:1. Пълният обрат на Терек стана факт в 81-ата минута, когато сенегалският нападател Аблайе Мбенг донесе с попадението си с атрактивна задна ножица победата на бившия тим на Благой Георгиев.

Българският национал в състава на Спартак Ивелин Попов игра до 81-ата минута, когато бе сменен от младия Александър Зуев.

Терек заема пета позиция в класирането с 23 точки, колкото има и Спартак на шестото място.