Спасов: Имаме остри нападатели, но на теория - смених Райков за доброто на отбора

Наставникът на Черно море Никола Спасов не остана доволен от представянето на атакуващите футболисти в днешния домакински мач срещу Берое, който моряците загубиха с 0:3.

"Неприятно наистина. Лош мач за нас. В крайна сметка основното нещо бе, че играхме слабо в атака. Не успяхме да реализираме в точния момент голове, иначе имахме ситуациите.  Не знам как е изглеждало, но не мисля, че категорично ни надиграха.

Двубоят си беше равностоен и интересен. Берое винаги може да ти вкара гол и го направи през първото полувреме. Напрежението се повиши в отбора и вече след второто попадение тотално се дезорганизирахме. Направих всичко възможно, но нямаме други варианти в атака. Мисля, че нападателите бяха големите длъжници днес, трябваше да бъдат по-конецнтрирани и по-спокойни, да се опитат да ни помогнат максимално.

Имаме остри нападатели на теория. Не смятам, че Симеон Райков беше полезен през първата част. Очаквах Васев да раздвижи играта. Това е една смяна, която направих за доброто на отбора", каза Спасов, който поясни, че завръщането на бившия капитан на тима Георги Илиев не е на дневен ред.
"Не, никога не е ставало дума Жоро да започне зимата с нас. Той си има договор с китайски отбор. Няма никакъв вариант Илиев да се върне в Черно море след Нова година", завърши Никола Спасов.