Деян Иванов с 14 точки при загуба на Торино

Отборът на Торино, с Деян Иванов в състава си, загуби като домакин от Кремона с 80:93 (14:23, 22:18, 12:25, 32:27) в среща от петия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Италия. Иванов игра 27 минути като титуляр и и се отличи с 14 точки, 4 борби, 1 асистенция и 2 отнети топки. Торино е на 14-о място с класирането с победа и четири загуби.

Шампионът на Балканската лига Сигал Прищина, със Станимир Маринов, постигна пета поредна победа в първенството на Косово. В среща от седмия кръг Сигал надделя над Или със 110:87 (37:25, 27:17, 23:32, 23:13) точки. Маринов започна в стартовата петица на Сигал Прищина и се отчете с 8 точки, 5 борби, 5 асистенции и 3 откраднати топки за 22 минути

Тимът на Нортумбрия постигна успех в третия кръг на женското първенство на Великобритания, след като се наложи като гост над Кардиф с 96:71 точки. За Нортумбрия българката Диана Войнова завърши с 14 точки, 5 борби и 2 асистенции за 29 минути.

Снимка: auxiliumcustorino.com