Мартин Божилов: Важното е, че успяхме да спестим сили

Отборът на Марек Юнион-Ивкони (Дупница) отбеляза повече от шампионско начало в Суперлигата, след като в първия си мач спречели с 3:0 срещу Добруджа 07 (Добрич).
Ето какво каза минути след победата в залата в Сливница либерото на дупничани Мартин Божилов в ефира на БНТ.

"Като за първи мач изглеждаше, че лесно сме спечелили с 3:0, но не е точно така, защото имахме трудности, особено във втория гейм. Важното е, че успяхме да спестим сили, защото в петък ни очаква нов мач (срещу Миньор в Перник, б.р.) и навлизаме в един сгъстен цикъл. От миналогодишния ни състав отсъства единствено разпределителя гьорги Гьоргиев, но Лобутов се справя доста добре. Естествено, надяваме се да защитим титлата си през този сезон.  За четвърта година ще участваме в Шампионската лига, като от ръководството не са ни поставяли конкретни цели. Както видяхте през последните сезони обаче тези мачове ни помагат за битката в първенството. Ние има още много върху какво да работим на всеки един елемент, но все още сме само в началото", коментира либерото на шампионите.