Иван Халачев: Играхме до толкова, че да победим!

Отборът на Арда (Кърджали) постигна категорична победа над Левски Боол  с 3:0 гейма в зала "Христо Ботев", в първи кръг на Суперлигата.

Ето какво заяви треньорът Иван Халачев пред BGvolleyball.com:

"Все пак Левски си е Левки. Независимо в какъв формат, да ги победиш си е чест. Играхме до толкова, че да победим. Не можахме да разкрием реално това, на което сме способни, но в крайна сметка противникът предложи такава игра, която не ни даде шанс да разкрием нашите възможности. Но като за начало е добре. В третия гейм дадох почивка на някои основни състезатели и  е нормално след като поведеш в резултата, да има леко отпускане. Умишлено оставих играта да тръгне в полза на Левски, за да могат да се усетят и да се научат да излизат от по-тежки ситуации. В следващия мач с Тетевен, който си заслужи мястото в Суперлигата, очаквам да изиграем тежък мач. Познавам добре залата им, в нея се играе трудно. Но за да вървим напред, трябва да побеждаваме, независимо къде играем. Основната ни цел през сезона е да се класираме всяка година по-напред. И мислейки мач за мач, ще направим един добър сезон."