Фенербахче и Галатасарай не излъчиха победител в голямото дерби на Турция (видео)

Фенербахче и Галатасарай завършиха 1:1 в голямото дерби на деветия кръг на футболното първенство на Турция. Двата тима изиграха поредния вълнуващ сблъсък помужду си, но така и не успяха да излъчат победител.

Бразилецът Диего откри резултата в 37-а минута за Фенербахче. Шест минути преди края на двубоя обаче Уесли Снайдер центрира в наказателното поле, където резервата Олджан Адън беше точен с глава за 1:1.

След това равенство Галатасарай и Фенербахче имат по 18 точки и заемат съответно второ и трето място в класирането. Лидер е Бешикташ с 19 точки и мач по-малко, след като утре гостува на Анталияспор.