Монако измъкна победа в Реймс

Отборът на Монако победи с 1:0 като гост Реймс в мач от 11-ия кръг на Лига 1. Единственото попадение падна още в 11-ата минута, когато Бернардо Силва се възползва от подаване на Набил Дирар и реализира. В средата на втората част домакините останаха с човек по-малко, след като Антоан Дево получи втори жълт картон. Въпреки намаления си състав Реймс бе по-активният тим до края на двубоя и само късметът спаси Монако от изравняване. В последната минута пък и гредата бе помощник на Даниел Субашич след шут на Теосон Джордан Сиебачо.

С победата си днес Монако вече има 17 точки в актива си и заема осмо място в класирането. Реймс пък е с две по-малко и е на 11-а позиция.