Шенсой: Тотално надиграхме Ботев - трябваше да бием с 4 гола разлика

Новият наставник на Пирин Наджи Шенсой обяви след загубата на орлетата с 0:1 като гост на Ботев, че неговият тим е трябвало да бие с 3-4 гола разлика в Пловдив. Преди това треньорът се оплака и от отношението на длъжностните лица спрямо него.

"Бюрокрацията в България явно е на добро ниво. Досега съм работил в 6 държави и не ми се беше случвало да ме пуснат на скамейката чак за второто полувреме. Искаха ми карти, снимки...
През първото полувреме нямах право да вляза в съблекалнята, а през второто вече имах. Смешна работа", заключи Шенсой, който коментира и самия мач.

"Статистиката е едно, истината - друго. Тотално надиграхме Ботев. Знаехме им силните страни и им противодействахме. Пропускаме много положения. Това е недопустимо. Трябва да се бележи. Трябваше да бием с 3-4 гола разлика."