Олимпиакос с безценна победа в Загреб (видео)

Гръцкият Олимпиакос продължава страхотната си серия при гостуванията от група F на Шампионската лига. След сензационния с 3:2 над Арсенал в Лондон, този път елините се наложиха с 1:0 в Загреб на местния Динамо и събра 6 точки, колкото има и Байерн (Мюнхен). Арсенал и Динамо (Загреб) пък са с по три.

Успехът за Олимпиакос дойде едва в последните десет минути на мача, когато Идейе Браун от малък ъгъл и близка дистанция успя да преодолее стража на домакините. Преди това същият футболист направи чудовищен пропуск, като не успя да намери празната врата от около два метра дистанция. Хърватите също имаха своите шансове. Удар на Дамогой Антолич в началото на второто полувреме обаче уцели греда.

В следващия кръг Арсенал гостува на Байерн, а Олимпиакос приема Динамо. Мачовете са на 4 ноември.