Нов гол на Макриев и нова победа за Неа Саламина в Кипър

Димитър Макриев вкара гол при победата на Неа Саламина с 2:1 над АЕК Ларнака в мач от седмия кръг на кипърското първенство по футбол. Успехът изкачи Неа Саламина на четвъртото място в генералното класиране, изоставайки на шест точки от върха и на три от намиращия се на втора позиция клуб от Ларнака.

Бившият нападател на Левски стартира мача като титуляр и се разписа в 30-ата минута от дузпа, отсъдена от главния арбитър заради нарушение на вратаря Тоньо, който беше изгонен в заключителните секунди на срещата заради спречкване с противников играч. Жеан Томас все пак намали за АЕК Ларнака в 41-та минута, но Кириакос Павлу донесе победата за Неа Саламина в 51-та.

В мача участие взе и бившият халф на Славия - Веселин Марчев, който влезе в игра за Неа Саламина в 72-та минута.