Ростов сътвори луд обрат срещу Мордовия (видео)

Отборът на Ростов направи луд обрат в края, за да победи с 3:2 Мордовия в домакинството си от 12-ия кръг в руската Премиер лига. Двата тима направиха вълнуващ двубой, като на няколко пъти разменяха водачеството в резултата, за да се стигне до крайния успех на домакините.

Ростов пръв взе преднина в резултата след автогол на Руслан Нахушев в 17-ата минута. Гостите обаче направиха пълен обрат до 1:2 с попадения на Владимир Риков и Руслан Мухаметшин съответно в 23-ата и 58-ата минута.

Играчите на домакините обаче не се предадоха и успяха да стигнат до нов обрат в заключителните минути. Първо Сердар Азмун в 83-ата минута изравни, а Александър Бухаров в 85-ата минута донесе крайния успех на своя тим.

С тази победа Ростов продължава доброто си представяне от началото на сезона и се намира на 4-ото място във временното класиране с 21 точки. Мордовия пък записа пета поредна загуба и се срина до 15-ата позиция с едва 7 точки.