Женският тим на Левски победи Септември

Левски 2014 победи Септември 97 с 66:62 (22:12, 15:16, 16:13, 13:21) точки в среща от първия кръг на женското баскетболно първенство на България. "Сините" водеха в резултата през всичките 40 минути. В третата част баскетболистките на Левски поведоха с 16 точки при 50:34, но 25 секунди преди сирената позволиха на съперника да се доближи на три точки - 65:62. След това Анна Раденкова вкара един наказателен удар и домакините стигнаха до успеха.

За победителките Анна Раденкова записа 16 точки и 12 борби. 14 точки отбеляза Петя Бояджиева, а с 12 точки завърши Стефани Пендова. За Септември Ивона Илиева се отличи с 27 точки и 10 борби. Камелия Андонова записа 12 точки и 9 борби, а с 10 точки, 6 борби и 5 асистенции приключи Анна-Мария Коландрова.