Бербатов да се пази от такива идиоти (видео)

Футболните страсти в Гърция са по-нажежени от нормалното и Димитър Бербатов трябва да бъде много внимателен по тамошните терени. Култова сцена се разигра по време на вчерашния двубой между АЕЛ (Лариса) и Ерготелис от първенството на местната Втора дивизия.

В средата на второто полувреме гостите водеха с 1:0, когато техен футболист се контузи и се наложи да бъде изнесен на носилка. Заелите се обаче с тази задача двама мъже, видимо фенове на домакините, не бяха щастливи от бавенето на играта и се отнесоха доста грубо с потърпевшия. Първо единият от тях падна върху него, а след това двамата дружно го изтърсиха мощно зад линията.

Това даде резултат, защото в оставащите минути АЕЛ успя да обърне до 2:1 и да спечели двубоя.