Рангелов с две асистенции при важен успех на Коня

Националът Димитър Рангелов направи две асистенции за неговия Коняспор и имаше голяма заслуга за победата с 2:1 над Газиантепспор. Успехът изкачи Коняспор на трето място в класирането на турската Суперлига, с 15 точки в актива си. Рангелов изпраща успешна седмица, след като вкара гол и за националния тим.

В 39-та минута Рияд Баич откри резултата, след подаване на българина. Ердем Шен изравни в 51-та минута, но Самуел Холмен отново изведе напред Коняспор в 76-та минута, пак след пас на Рангелов.

Така Коняспор стигна до четвъртата си победа от осем мача в Турция, и е само на две точки зад лидера Галатасарай, също записал победа в този кръг, с 4:1 над Генчлербирлиги.