ЦСКА (Москва) би Урал, Миланов влезе резерва (видео)

ЦСКА (Москва) победи като домакин Урал (Екатеринбург) с 3:2 в първия мач от 12-тия кръг на футболното първенство на Русия. Голмайстори за московските армейци бяха Кирил Панченко във 2-та минута, Сейду Думбия в 38-та минута и Понтус Вернблум в 56-та минута. Точни за гостите от Екатеринбург бяха Херсон Асеведо в 22-та минута и Спартак Гогниев в 60-та минута. Българският национал Георги Миланов се появи в отбора на ЦСКА в 90-та минута, сменяйки сръбския национал Зоран Тошич. ЦСКА е начело във временното класиране на руското първенство с 32 точки и един мач повече, следван от Локомотив (Москва) - 24 точки, Зенит - 21 точки, и др.