Престижно равенство на Нефтохимик (U17) срещу националния отбор

Зрелищният двубой между Нефтохимик и Националния отбор завърши 1:1, съобщава сайтът на шейховете. Двата отбора играха тренировъчен мач на стадиона в Ахелой, по покана на националите, които са тук по повод провеждането на Европейското първенство за юноши до 17 години.

Първото полувреме протече спокойно, без много голови положения и пред двете врати. Но още в началото на втората част Христо Янков откри резултата за Нефтохимик, след атака по дясното крило и центриране на Красимир Киров. Малко след това падна и голът на националите.

Мачът бе напълно равностоен. Макар, че шейховете се изправиха срещу най-добрите футболисти от цялата страна, не отстъпиха и в крайна сметка доказаха, че са труден съперник.