Нападател на Наполи сътвори пропуска на вечерта в евроквалификациите (видео)

Нападателят Дрис Мертенс сътвори един от пропуските на вечерта при победата на Белгия с 3:1 у дома срещу Израел в мач от квалификационна Група "В" на Евро 2016. Именно Мертенс вкара първия гол в мача - в 64-ата минута, но преди това, в средата на първото полувреме, белгийският нападател на Наполи направи по-трудното и пропиля нарисуван шанс за откриване на резултата. В 28-ата минута Мертенс незнайно как стреля в аут на празна врата от наистина минимално разстояние.

Белгия завърши на първо място в крайното класиране в групата и се класира директно за еврофиналите във Франция догодина. Играчите на Израел останаха на четвърта позиция и ще гледат шампионата на Стария континент по телевизията.

Включи се в състезанието за 1000 лева на Bettingarmada.com и дай безплатно своите прогнози за квалификациите за Евро 2016.