Локо Пд с икономична победа, Гъргоров - титуляр

Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Верея в контролна среща. Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Христо Колев даде шанс за изява на футболисти, които в досегашните мачове бяха резерви. Титуляр започна последният нов играч на "черно-белите" Емил Гъргоров. В игра се появи и Ясим Амрауи, които е без картотека до Нова година. Мачът се игра на градския стадион "Пловдив".

Локомотивци наложиха надмощие и още в 14-ата минута Йоан Ласиман откри резултата за 1:0 след подаване на Димо Бакалов. До края на първата част "черно-белите" диктуваха темпото, но проявиха неточен мерник пред вратата на съперника. С няколко майсторски отигравания се отличи Емил Гъргоров. През второто полувреме темпото на игра спадна. В края на мача гостите можеха да изравнят, но топката се удари в гредата след удар на техен футболист.

Локомотив (Пд): Витанов , Стамов, Дишлиев, Котев, Вълчев,Бакалов, Велев, Траянов, Ласиман, Бакалов, Гъргоров, Балдовалиев (Кацарев, Скорчев, Чукалов, Амрауи, Янъков, Карагарен, Кики, Боне)